Aktualności

II Puchar Mini Łowca – Relacja

W dniu 1 czerwca 2019 r. odbył się II Puchar Mini Łowcy. W tym roku spotkaliśmy się na Rzeszowskiej Żwirowni, gdzie panowała wyśmienita atmosfera a mali łowcy rywalizowali o puchary. Zawody jak w roku ubiegłym podzielone były na 2 grupy wiekowe od 5 do 9 lat oraz od 10 do 14 lat. Uzupełnieniem naszych zawodów był piknik, na którym animatorzy zorganizowali kilkadziesiąt konkursów i zabaw a dmuchane zjeżdżalnie, wata cukrowa, popcorn, kawa oraz wyśmienita gorąca czekolada pozwalały spędzić miło czas nie tylko zawodnikom ale także opiekunom. 

Nasza wspaniała kadra Juniorów Koła nr 5 „Łowca” dzielnie pomagała wszystkim uczestnikom zawodów dzieląc się umiejętnościami zdobytymi podczas szkoleń i treningów wędkarskich organizowanych przez nasze Koło. 

Jednakże cała impreza nie mogła by się odbyć bez pomocy sponsorów, którzy wsparli nasze koło w organizacji tych zawodów za co gorąco jako Zarząd Koła Wędkarskiego nr. 5 “Łowca” chcielibyśmy im podziękować. Podziękowania należą się również dla naszych kolegów, członków Koła nr. 5 za liczne przybycie i pomoc w przygotowaniu  zawodów oraz pikniku.

Dziękujemy wszystkim, że z nami byliście i zapraszamy na kolejny Puchar w przyszłym roku.

Related Posts