O nas

Historia Koła Nr 5 “Łowca”

Inicjatywa założenia Koła nr 5 “Łowca zrodziła się w wrześniu 2017 r. Pomysłodawcami i pierwszymi realizatorami pomysłu była grupka wędkarzy,  na czele z Łukaszem Żółty.  Zebranie założycielskie  Koła wędkarskiego Nr5 “Łowca” odbyło się 22 października 2017 r. o godzinie 16 w Osiedlowym Klubie Kultury przy ul. Solarza 7 w Rzeszowie. Na zebranie przybyło wielu kolegów wędkarzy, którzy razem z nami chcą wspólnie działać i tworzyć nowe standardy funkcjonowania.  W dniu 26 listopada 2017 r. o godzinie 15 w Rzeszowie, w Osiedlowym Klubie Kultury “Krak”, który stał się siedzibą naszego Koła odbyło się zebranie wyborcze Koła. Nad prawidłowym przebiegiem zebrania czuwał Pan Wiesław Heliniak, prezes Zarządu Okręgu Rzeszów. Podczas zebrania został wybrany pierwszy Zarząd Koła, Komisja rewizyjna oraz Sąd koleżeński.

 

Główny celem naszego Koła jest propagowanie wędkarstwa, sportu wędkarskiego i etyki wędkarskiej, ponieważ to od nas zależeć będzie jak w przyszłości będą wyglądać brzegi naszych rzek i jezior, oraz co będzie w nich pływać.

Początki nie były łatwe, należało wszystko zorganizować od podstaw. Stworzyć własną formułę działalności, zorganizować dystrybucję składek członkowskich i opłat wędkarskich oraz powołać wszystkie statutowe organy Koła.

Był to okres bardzo ciężkiej pracy, ale jak życie pokazało było warto!!!,  bo wędkarstwo jest naszą pasją i sposobem na doskonały odpoczynek nad wodą.

Zarząd Koła Nr 5 “Łowca”, serdecznie zaprasza wszystkich wędkarzy, chcących wstąpić w szeregi naszego koła, wiek nie ma znaczenia, zapraszamy tych, młodszych jak i tych starszych, na wędkowanie nigdy nie jest za późno! Chcesz spędzać czas nad wodą w doborowym towarzystwie, dzielić się swoimi doświadczeniami lub je czerpać wystarczy dołączyć do Łowców i tworzyć razem z nami historię Koła. Oferujemy miłą atmosferę oraz zdrową rywalizację na organizowanych przez nas zawodach dostosowanych do potrzeb wszystkich, a nie jednostki.

Nie masz jeszcze karty, interesujesz się wędkarstwem napisz do nas lub zadzwoń pomożemy wyrobić kartę wędkarską !!!!!